Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottam egy olyan őrült...

Hallottam egy olyan őrült orvosról aki totál bezsibbasztotta az egész testét de még eszméleténél volt és elkezdte magát felboncolni meg tapogatta a beleit? Igaz ez és ha igen ki az?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvosról nem hallottam még, viszont van egy film a Taxidermia, aminek ez egy elég emlékezetes mementója.

A preparátor épít egy gépet, amivel saját magát akarja preparálni. Jó film, ajánlom :)

2011. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. dec. 9. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság! Ha valaki elérzésteleníti magát akkor nem tud operálni mert zsbbadtan nem tud érzékelni!
2011. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon urban legendnek hangzik, erősen kétlem, hogy megtörtént. Erre rá is kontrázott az első válaszoló a filmmel.

Alapból helyi érzéstelenítővel kétlem, hogy olyan erős hatást ért volna el, hogy egészen a zsigerekig vágjon, gerincvelői érzéstelenítést meg nem hajthatsz magadon végre. Mellé ha "totál bezsibbasztotta az egész testét" akkor a kezét sem érezte volna, és akkor hogy érezte volna, hogy a beleit tapogatja?:D

2011. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1x érzéstelenítették a lábujjamat mielőtt műtötték és nem nagyon tudtam mozgatni.Szerintem nem létezik hogy valaki fel tudja magát boncolni , még a szikét is alig tudná kézbe venni nem hogy még pontosan vágni vele.
2011. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy ajánlottam egy filmet, de azt nem írtam, hogy a film megtörtént eseményen alapul. Igen, hülyeség. De a Taxidermia egy elég szürreális film, amibe ez a záróakkord egész szépen belesimul az alkotásba. Ennyi :)
2011. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


De évekkel ezelőtt olvastam egy német orvosról, aki annyira karatemániás volt, hogy nagyon zavarta az, ami a lába között fityegett. Ezért nekiállt megműteni saját magát. A heréit sikeresen visszaoperálta a hasfalán belülre, de amikor a péniszét is elkezdte leszabni, akkor túl nagyot vágott, nem tudta elállítani a vérzést és végül kénytelen volt mentőt hívni magához :)

2011. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges lehetne intraspinális/epidurális érzéstelenítéssel (mert akkor a kezeit érezné, viszont egy ponttól lejjebb nem sok mindent), gondoljunk csak sok császármetszésre vagy köldöksérvműtétre, melyeknél szintén ezt használják, és a beteg ébren van és a kezét is érzi.


Csak az a bökkenő, hogy ezt senki sem tudja bekötni magának...

2011. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Emberek! vagyétek már észre hogy ott van az a szó hogy orvos és ha orvos akkor bizonyára nagyon okos és biztos hogy tud olyan érzéstelenitőt adni ami azon a helyen hat ahol akarja és a keze pedig tudjon mozogni, amugy meg elég egy őrült emberkéről van szó aki egy pszihopatához hasonlóan türi a fájdalmat.De mind 1 köszi a válaszokat:)
2011. dec. 10. 22:03
 10/12 anonim ***** válasza:
De önmagát hogyan boncolná fel?Tükrök közé fekszik?
2011. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!