Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon görcsöl a fejem, két...

Nagyon görcsöl a fejem, két oldalt, hátul, az érzések már hányásig mennek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez gyakran előfordul? A migrénre jellemző, hogy hányingerbe torkollik a fejfájás, de általában az féloldalas. Most vegyél be valami otthon található fájdalomcsillapítót kapcsold ki a gépet és feküdj le aludni, az is lehet, hogy elkaptál valamit. Hétfőn pedig menj le orvoshoz ha ez nem az első alkalom, mert jobb akkor kivizsgáltatni.
2011. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, ez minden napi, ha nem megy a gép, akkor sem jobb, mert nem tudok elaludni a fájdalomtól.

Gyógyszert hiába veszek be, mert semmit sem használ, a legerősebb gyógyszer sem :(

Az orvosom csak annyit mond rá, hogy biztos csak átmeneti, meg hogy front...de állandóan nem fájhat a front miatt. :/ :(

2011. dec. 11. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd magad, ha az orvos nem is ad az asszisztenstől harcolj ki egy beutalót neurológiára.
2011. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van egy fiatal doktornő itt a lakótelepünkön, vele beszéltem erről, és felhívta a kórházat és utána érdeklődött.

Hát, mit ne mondjak, szeretem a magyar egészség ügyet, mert 29-re kaptam neurológiára időpontot, addig bele is őrülök ebbe a fájdalomba :(

2011. dec. 13. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!