Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vettem Accu-chek vercukorszint...

MAdrika kérdése:

Vettem Accu-chek vercukorszintmerohoz 25darabps tesztcsikot, de nem talalom benne a kodchipet. Letezik, hogy nincs benne? Nse a dobozban, se a tesztcsikok kozott nincs.

Figyelt kérdés

2011. dec. 11. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg benne kell lennie, de enélkül is simán a gombokkal be tudod állitani a kódot.
2011. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa, eleve mert gyogyszertarban vettem, de akkor sem talalom, vagy nagyon bena vagyok. De lattam mar ilyet, meg kene ismernem. Ha a gombokksl allitom be, ki kell vennem a regi kodchipet?
2011. dec. 11. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A készülékben nincs benne használatkor a kódchip. Ezt beállitáskor elvileg a tetején lévő nyilásba kéne dugnod. Ha gombokkal állitod, akkor ha jól emlékszem bekapcsolod, és a jobb oldali, és középső gombokkal tudod váltani a betüket, számokat. Ha már rájössz nem olyan bonyolult.
2011. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!