Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha holnap visszamegyek,...

Ha holnap visszamegyek, csinálni fog valamit a doki vagy megint rám hagyja és elküld suliba?

Figyelt kérdés

Pénteken elmentem hozzá, hogy hányingerem van ha bármi féle ételre gondolok vagy ha a közelemben van + a hasam is fáj.

Azt mondta,h majd hétfőre elmúlik. Ennyi.

De nem múlt el, egész hétvégén nem is ettem semmit, csak 2 pici falat főtt krumplit, de anyu nem bírt többet leeröltetni. Inni se ittam valami sokat, az se megy le, úgy érzem egyből visszajön. Hasam még mindig fáj, olyan mint amikor jól telikajálod magad..

Mitől lehet ez?

A doki most is le fog sz_arni? Ha igen, mit csináljak?


2011. dec. 11. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
erősen reflux gyanus vagy...nem vagyok doki,ezt előre leszögezem...ha a doki leszar,válts dokit...kérd ki a kartonodat,és menj másikhoz...annyi orvos van,mint égen a csillag...merre laksz?
2011. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban lakom, Békés megyében. 16 éves vagyok. Dokit nem tudok váltani, nincs lehetőség kihez menni...
2011. dec. 11. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fog leszarni, pénteken valószínűleg azt hitte, hogy csak nem volt kedved suliba menni, ezért mondta azt, amit.

De holnap biztos komolyan fog már venni.

2011. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Péntek délután, suliidő után mentem hozzá, ezért nem hihette, hogy lógni akarok. :)

amúgy köszi a válaszokat!

2011. dec. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!