Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit egyek/igyak vagy ne...

Mit egyek/igyak vagy ne egyek/igyak, hogy tudjak székletmintát adni?

Figyelt kérdés

A doki elküldött vérvételre vizelet és székletminta vizsgálatra.

Ma akartam volna menni, mert tegnap kaptam a beutalót de székletminta hiányába nem mentem.

Már hétfőn sem volt székletem, tegnap sem és most reggel sem sikerült.

Hogy tudnék ma estére vagy holnap reggelre produkálni valamit?vagy ilyen esetben tud adni a doki valami hashajtót??


2011. dec. 14. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél babfőzeléket, másnap reggelre tuti a siker.
2011. dec. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egész lenmagot. Annál is biztos az eredmény. Ne rágd meg, ne áztasd, egészben nyeld le. Kb. egy teáskanálnyit nyeljél le. És igyál hozzá, és utána is nagyon-nagyon sok vizet. Vagy legalábbis lehetőleg vizet. De vigyázz, ha nem iszol hozzá sokat, akkor még rosszabb lesz a helyzet.
2011. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt még hagy kérdezzem meg hogy olyat lehet-e csinálni hogy ugye vérvételre éhgyomorra kell menni.

De ha én lemegyek már hétre leveszik a vért és utána ott a büfében iszok egy kávét, majd ott produkálok?

Mert a tejeskávétól általában beindul, főleg az ilyen büfés vacak kávéktól.

2011. dec. 14. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!