Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az az Eosinophil, és...

Mi az az Eosinophil, és mennyi a normális érték?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen, és ez a véralkotó "csillagot" kapott, gondolom alacsony vagy magas. Mennyi ebből a normális érték?? Nekem 4,2%, ez most magas vagy alacsony? És miért felelős ez a véralkotó?

Jövőhéten elviszem a háziorvosomhoz, de csak szerdán érek rá sajnos, és addig meg fogok őrülni a kíváncsiságtól!

köszi előre is :)


2011. dec. 16. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy fehérvérsejt-típus.

Nálad egy icipicit magas az értéke. A normális 2-4%.

Bizonyos fertőzéseknél nőhet meg kicsit az értéke, de az is lehet, hogy ez a 2 tized az égvilágon semmit nem jelent.

2011. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az orvos nem fog semmit mondani.


Én a helyedben azért megbeszélném az orvossal, hogy pár hónap múlva legyen még egy vérvétel. De azért nem erőszakoskodnék...

Mindenképpen megpróbálnám kiharcolni, hogy minimálisan foglalkozzon az üggyel. De nem nagyon fog...



Türelmes háziorvosunk van, akinél minden beteg hosszan van bent, mert türelmes, segítőkész az orvos, és elmagyarázza a dolgokat - legalábbis jobban az átlagnál. Mégis csak annyit mondott az egekben levő kálciumszintemre, hogy nem lesz csontritkulásom legalább (pedig, pont, hogy lehet, hogy emiatt lesz /bizonyos hormonokra gondolok itt..../).

Tehát...

2011. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!