Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Új bakancs betörése közben...

Új bakancs betörése közben hogyan védjem meg a sarkam?

Figyelt kérdés
Új bakancsom van, és 1-2 km gyaloglás után már teljesen lejön a bőr egy-egy pontban a sarkam fölött. Elsőre sebtapasszal leragasztottam, mikor még épp volt a sarkam, és úgy kezdtem el hordani, de úgy is leszedte. Házi praktikák, tippek érdekelnének. Előre is köszönöm.
2011. dec. 18. 16:55
 1/5 tetris ***** válasza:
Ha mindkét sarkadról lenyúzta a bőrt, akkor kicsi a bakancs.
2011. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kicsi, az egy számmal nagyobban már elveszik a lábam. Ez pont jó, de az új bakancsok, cipők gyakran törik az ember lábát. Be kell járatni, csak addig nincs kedvem folyamatosan szenvedni, ha nem muszáj.
2011. dec. 18. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni sarokvédőt. Vagy sarokemelőt. Régen az ilyen lábtörős cipőket egy ruhaanyagon keresztül kalapáccsal megpuhítottuk.
2011. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A drogeriakba vehetsz a Comped-töl,ragtapaszt,a kidörzsölt sarokra valot.Nagyon jo.
2011. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most teljesen épp ott a bőröm. Csak szeretném, ha az is maradna.

A sarokvédőt ismerem, de azt nem tudom úgy betenni a bakancsba, hogy a helyén is maradjon.

A kalapácsos dologról is hallottam már, csak nem tudom hogyan csináljam, félek több kárt csinálnék, mint hasznot.

2011. dec. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!