Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menzesz alatt miért nem...

Menzesz alatt miért nem végeznek műtétet?

Figyelt kérdés

Mármint olyat, ami nem életmentő.

Pontosan mi az oka, hogy olyankor inkább elhalasztják? Magát a menzeszt "hogyan számolják"? Gondolok arra, hogy az utolsó két napban nekem pl inkább csak pecsétel, az is ellenjavallat lehet műtétnél?


2011. dec. 26. 11:24
 1/3 anonim válasza:

menzesz alatt vérzékenyebb a szervezet,ezért nem végeznek műtétet!

akkor operálnak ha elmúlt, de szerintem általánosságban az 5. nap után kb!

2011. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:
Így van, ahogy az első mondja, és nemcsak vérzékenyebb, hanem érzékenyebb is a szervezet a menstruáció idején, hajlamosabb az ember lánya megfázni vagy bekapni valami vírust, mint amikor nem menstruál.
2011. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasműtétem volt, 2 hónappal előbb kaptam az időpontot, és elvileg nem is kellett volna megjönnie, meg is kérdezték, hogy nem-e lesz meg akkor. Pont nem szedtem fogamzásgátlót, és gondolom az idegességtől, de pont a felvétel napján megjött, és másnap volt a műtét. Mivel nem akartam, hogy elhalasszák nem szóltam róla, tampont tettem fel. Persze tudtam, hogy meztelen leszek az asztalon, de mivel a lábaimat nem húzzák szét, csak nem derül ki. Ha meg már elaltattak úgyis mindegy. Tudom, lehet hülyeség volt, de nem lett belőle semmi bajom. Mikor már magamhoz tértem ellenőriztem is, hogy minden rendben van-e.
2011. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!