Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton, télen-nyáron fújom...

Folyton, télen-nyáron fújom az orrom. Igaz, nyáron allergia miatt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Minden reggel úgy kelek, h tele van fikával, pedig nem vagyok megfázva sem, napközben is. régen alig kellett papírzsebkendőt is használnom, most meg...ez normális vagy csak én érzem soknak ezt?
2011. dec. 27. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

nyilván nem normális


házidoki ill homeopátiás szerek segítenek

2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam régen. Csak január elsejétől dec. 31.ig voltam náthás. Azt mondták allergia, mert a poratkára tényleg volt némi reakcióm. Szedtem a gyógyszert, használtam az orrspray-t. Azután az allergológusom szabadságra ment és egy fiatal doki helyettesítette. Ő azt mondta, az a kis porallergia nem indokolja a tüneteimet. Átküldött a füll-orr-gégére. Kiderült, hogy orrsövény-ferdülésem van. megműtötték, azóta nincsenek ilyen gondjaim... Sóval: irány a szakorvos
2011. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi:kimaradt a z... Szóval :D
2011. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális mert ha nem fújnád lógna a takony az orrodból az lenne nem normális dolog.
2011. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, az sztem nekem is van. olvasgattam is utána. de tb-re nem műtenek egyáltalán orrsüvény ferdüléssel? orvost már én is fel akarok lassan keresni, mert ez már nagyon zavaró. ráadásul sokszor csak az egyik orrlyukamon kapok levegőt. az esetek 95%-ban.
2011. dec. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!