Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbad alvás közben a...

Mitől zsibbad alvás közben a karom?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdődött. Éjjel mindig arra ébredek, hogy zsibbad a karom, főleg, ha az oldalamon fekszek. Ezt okozhatja túlsúly? 8 hónapja szültem és sajnos a terhesség alatt 15 kg-ot híztam (90 kg lettem a végére). Előtte is duci voltam (164 cm és 75 kg). Szoptatás alatt nem akartam diétázni, így most 78 kg vagyok. Volt valakinek hasonló panasza? Várható, hogy elmúlik a zsibbadás, ha lefogyok 60-65 kg-ra? Nem dohányzok és egy kicsit a határérték felett van a koleszterinem.
2011. dec. 28. 12:28
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy elmúlik ha egy picit lefogynál. valószínűleg elnyomod az artériád, de az is lehet hogy vmi miatt rossz lett a vérkeringésed. Lehet hogy el kellene menned orvoshoz! Majd ő kivizsgál.
2011. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!