Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha túlzottan hangosan hallgatt...

Ha túlzottan hangosan hallgattam a zenét fülesen akkor lehet halláskárosodásom? :o

Figyelt kérdés
max hangerőn üvöltöttem metált meg hasonlókat legalább egy olyan 2-3órán keresztül de most sok volt a "screameléses" szám és most alig hallok a jobb fülemre máskor is így hallgatom és ugyanúgy nem hallok egy darabig utána de ez már majdnem 5 órája így van és eddig máskor még soha nem maradt meg ez a "hallásromlás"
2011. dec. 29. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy károsíthatja és valószínűleg károsítja is. A forgalom zaja 2 óra után hallás károsító (azt hiszem ez olyan 60-70 decibel, de ez nem biztos!). Na most gondolj bele,hogy mekkora a forgalom zaja és milyen hangos a zene, amit hallgatsz. Szerintem már megkaptad a választ.
2011. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, h ez nem fog most megmaradni, de az biztos, hogy ha sokat hallgatsz ilyen hangerőn fülessel zenét, akkor romlani fog a hallásod. Ilyen hangerővel soha ne hallgass zenét mert nagyon károsítja a hallásodat...és ez komoly dolog, tényleg szokj le róla, bár tudom, h hangosan sokkal jobb hallgatni, főleg metált(én is ilyesmiket hallgatok), de muszáj lesz megszoknod, vagy ha otthon vagy akkor meg ne fülessel hallgasd, hanem pl.:a gépeden hangfalon vagy ilyesmi. 19/L
2011. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hát a forgalmat én szinte soha nem hallom mert zenét hallgatok általában...gépen nem szól olyan jól a zene pedig 7.1 van..hifin hallgattam mindig csak valamiért elromlott vagy nemtudom és azért tértem át fülesre...és éljen a metál^^
2011. dec. 30. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!