Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A neo citrant bevehetem...

A neo citrant bevehetem napközbe is? Nem fog nagyon elálmosítani?

Figyelt kérdés

Félek, hogy nagyon be fogok tőle kábulni. Mindig este vettem be, mert ha elálmosodok akkor már amúgy is fekszem lefele. Csak nem tudom, hogy mennyire álmosít úgy igazából,mert ugye akkor vettem be eleve amikor álmos voltam. Szerintetek?

(felnőtt csomag)


2011. dec. 30. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapból nincs benne olyan összetevő, ami álmosít, maga a betegség miatt lehetsz álmos vagy fáradékony. Nyugodtan beveheted, de max 4 óránként 1 tasak.
2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te ott van a papírján hogy rontja a reakció és a teljesítő képességet ezért fokozott elővigyázatosság a gépjármű vezetőknek és a gépekkel foglalkozóknak. ezért félek, hogy nem akarok álmos lenni.
2011. dec. 30. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj valamid nagyon, vagy nincs lázad (38 fok alatt NE csillapítsd, mert csak gyógyít), felesleges ennyi paracetamolt bevenned. Csak elnyomja a tüneteket, amitől azt hiszed, mindent megtettél a gyógyulásért és sínen vagy. Közben lehetséges, hogy legyengül az immunrendszered, és egy hónapon belül jön a következő felsőlégúti fertőzés vagy influenza.

Ha meg valamid nagyon fáj vagy lázad van, akkor nem árt elmenni orvoshoz, mert akkor komolyabb valami lehet, és ő esetleg ír antibiotikumot vagy egyebet.

2011. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazából egy sima megfázás azt hiszem. Úgy érzem tele van a fejem. (Meg hogy mar valami. Én az orrspray-re tippelek.) Na mindegy, kell valami amitől felszakadozik a váladék, mert arcüreg gyulladásom lesz. Vagy már most az van mert az arcüregem nagyon vékony ezért egy egyszerű megfázásból komoly betegség lehet. :S
2011. dec. 30. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Azon a divatgyógyszerek nem hinném, hogy segítenek.

Sósvizes orröblítésre, alapos orröblítésre lenne szükséged és infralámpázásra.

2011. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Allback válasza:
Vedd be nyugodtan, én is beveszem.
2011. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Azon a divatgyógyszerek nem hinném, hogy segítenek.""..." Csak elnyomja a tüneteket, amitől azt hiszed, mindent megtettél a gyógyulásért és sínen vagy." - Hát ez az, nem győzöm eleget papolni, pillanatnyilag jobb lesz a közérzeted tőle, aztán jön a visszaesés. Már hajlok rá elhinni, hogy a reklámszakamberek a legjobb szakemberek minden területet figyelembe véve. Tömegesen dőlnek be a reklámoknak még az amúgy értelmes, intelligens emberek is, de senki nem vallja be magáról, talán mert nincs is tudatában. A tapasztalat meg nem számít semmit.
2011. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül is nem vettem be! :) Jobban lettem, egy kis infralámpázástól köszönöm a tippet! :)
2011. dec. 30. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Fokhagymát, mézesteát, citrusokat, C-vitamint még javasolnám! :)
2011. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!