Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan húzzam le úgy a tampont...

Hogyan húzzam le úgy a tampont a wc-n, hogy az ne duguljon el?

Figyelt kérdés
Már sokszor tapasztaltam, hogy sok nyílvános Wc-n nincs olyan szemetes, ahova bele lehetne dobni. Elrakni meg ugye nem fogom. Mennyi az esélye, hogy eldugul tőle?

2012. jan. 5. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

0 az esélye

a régi családi házaknál ne tedd, és ahol alcsony a víz nyomása

2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos 95% hogy eldugul :(
2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Megáll az eszem! Tampont WC-be lehúzni?! Tilos! Csomagold be WC papírba és tedd bele egy badellába. Egy dugulás minimum 20 ezer forint. Jól gondoldd meg!
2012. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
30%
Én szinte mindig lehúzom és még soha nem dugult el...
2012. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
A tampont simán be lehet dobni a vécébe. Én itthon lassan 20 éve mindig beledobom, és még sosem dugult el. Csak az intim betétet nem szabad beledobni, az túl nagy. A tampon és a tisztasági betét nyugodtan mehet bele.
2012. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem sem dugul el sosem.
2012. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Betéttel se jó, de annál legalább a csere fóliájával helyes kis csomagot lehet készíteni, ami egy ideig szállítható.

A tampont be sem lehet csomagolni, a több réteg papír is átvérzik (ha van egyáltalán wcpapír, vagy papírzsebkendő), egyszer kellett használt tampont csomagolnom, akkor 10es zsepi zacsijába raktam bele.

Ha a kézmosónál nincs kuka akkor tuti nem vinném tovább, inkább leraknám a földre és csináljanak vele amit akarnak, ha már kukájuk nincs.


Egy tampon beledobásától szerintem még nem dugul el, egyes nyilvános wc-kben ki tudja, mit dobtak már bele..

2012. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Ahhoz igencsak irdatlan nagy tampon kell, hogy eldugítson egy normálisan karbantartott lefolyót még teljesen megduzzadva is :D

Max a régi lefolyók dugulnak el tőle, ahol eleve fél mm-en megy át a víz.

Szerintem nyugodtan húzd le.

2012. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
én mindig lehúzom itthon
2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha nem akarod lehúzni, tedd a földre! tegyenek kukát!
2012. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!