Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen méregtelenítő kúrát...

Milyen méregtelenítő kúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még soha nem csináltam ilyet, 23 éves vagy. Jó lenne egy kicsit kitisztítania szervezetem. Látok sok fajta módot az interneten.. Személyes tapasztalatok?
2012. jan. 6. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A vegetáriánus életmód a legmegfelelőbb a szervezetnek, ezt tapasztalatból mondom. 30 évig ettem húst, pár éve lakto-ovo vegetáriánus vagyok. A különbség annyi, hogy elmúltak a gyomorproblémáim amit a húsfogyasztás okozott, a bőröm tiszta, fitt vagyok, a véreredményem kiváló, az orvosok rácsodálkoznak a koromra, és az alkatomra, miután 3 gyermeket is szültem.

A zöldség megfelelőképpen kitisztít, méregtelenítésre nem lesz szükség. Fokozatosan lehet csak áttérni az új étrendre amennyiben fogékony vagy rá.

2012. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon minimális húst eszek.
2012. jan. 6. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze ha szereted a húst ne szokj le róla, ezt elfelejtettem mondani :)))

Fehér hús és hal maradjon a végére, szinte semmi alkohol, fehér cukrot minimalizálni, édességet minimalizálni, és akkor nem kell méregtelenlíteni.

A méregtelenítés megviseli a szervezetet, ezért okosan kell csinálni. Időt kell rá szánni, akkor ne menj sehova, meditálj ezalatt.


Én egy hétvégi léböjt alatt majd éhen haltam, alig vártam, hogy leteljen és utána telezabáltam magam. Érdemes volt megcsinálni, ugye? Életem első és utolsó méregtelenítése volt :D


Azt szoktam mondani amikor megkérdezik miért vagyok vega, hogy majd ha 50 éves korodban betegen (krónikus betegségekre gondolok) elmész az orvoshoz, azt fogja majd javasolni, hogy szokj le a cigiről, az alkoholról, a cukorról, a zsíros ételekről, a húsról és akkor még lehetsz egészséges. Akkor miért ne változtassak most?

2012. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!