Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Patikai hajtetuirto hatasos?

Patikai hajtetuirto hatasos?

Figyelt kérdés
Tizenharom eves fiam iskolabol(valoszinu)beszerezte ezeket a haziallatokat es sikeresen atadta mindenkinek a csaladban ,nekem(anyuka)valamint ket es fel eves testverenek.A fiam hajat lenyirtam nagyon rovidre,bekentem patikai szerrel,o most"tiszta".A kicsi hajat is bekentem (ez egy sampon)es az enyemet is tegnap este,erre ma mindkettonk hajaban volt egy egy elo allat.:((Mit tegyek???

2012. jan. 6. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

[link]


linkeltem be néhány terméket, meg,hogy mit tudsz csinálni.

ne menjen a gyerek közösségbe, amíg ki nem gyógyult, és ha az osztályban van még tetves gyerek, akkor a szülőjével vedd, fel a kapcsolatot, hogy ne engedje iskolába, amíg nem gyógyult ki, így elkerülitek az állandó visszafertőzést.

2012. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!