Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy már biztosra...

Honnan tudom hogy már biztosra véd a fogamzásgátló? (Lyndinette)

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az első levelet, mától kezdődik el a 7 napos szünetem, aztán jöhet a 2. levél. Az első levél szedése alatt előfordult h hígabb volt a székletem. Este 6 órakor szoktam bevenni a tabit, volt olyan reggelem mikor enyhe hasmenésem volt. Voltam másodjára is dokinál, ő azt mondta h 4 óra kell hogy felszívódjon a gyógyszer, szóval elvileg nincs gond. Ha késtem a bevétellel, az maximum 2 óra volt. Mellékhatásként pecsételő vérzésem volt az első levél alatt és duzzadt a mellem. Mindezek alapján a 2. levél elkezdésekor számíthatok védettségre?

Ne haragudjatok ha nagyon parás vagyok, csak szeretek biztosra menni (:


2012. jan. 8. 03:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvosok azt szokták mondani hogy beveszed a bogyót és az első hónap után biztos. Ez sokidőnek számít ezért azt mondják inkább hogy akkor vedd be az első bogyót amikor a menstruáció utolso napján vagy . Onnantól kezdve azonnal védeni fog, azaz 2 napra rá már teljes védetséged van "98%"


23/f

2012. jan. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pudingpróbával.
2012. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Imádom, mikor férfiak okoskodnak ilyen témába, ráadásul még baromságot is mond.

A gyógyszer akkor véd első naptól, ha vki a menzesz ELSŐ napjától szedi, nem az utolsótól...

Amúgy ennyi idő után már védett vagy.

2012. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!