Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszüntetni a...

Hogyan lehet megszüntetni a korpásodást?

Figyelt kérdés

Azért mert nekem nagyon sok a hajam már minden ilyen sampont kipróbáltam de nem vált be. Egy két hétig jó volt de utána nem!

Léci segítsetek!!!!!!!!


2012. jan. 8. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kend be a hajad hajolajjal, vagy babaolajjal, bármilyen olajjal! Dörzsöld a fejbőrödre, közben kapargasd fel a korpát, ezt legalább 15-20 percig csináld így. Ezután lehet hajat mosni. Mivel az olajat nagyon nehéz lemosni, valamilyen lúgos szappannal is nekieshetsz. Utolsó körben pedig valami samponnal (pH=5,5) öblíted. Ezt a műveletet a korpa mértékétől függő gyakorisággal ismételd, de legalább havonta egyszer. Akkor csináld, ha van rá elég időd. De az eredményért mindenképp megéri ez a tortúra!
2012. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy minden ilyen sampont kipróbáltál? Én még nem láttam olyat, akinek a Satinique korpásodás elleni sampon ne vált volna be, csak azt nem kapod meg az Intersparban.
2012. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én nagyon ajánlom neked az almaecetet első hallásra úgy tűnik hogy jaj biztos olyan mint a sima ecet,úgy halottam egyszer rádióban, hogy ez jót tesz a hajnak, és kipróbáltam.... nekem is nagyon korpásodott a hajam, 3 alkalom után (tehát nagyon gyorsan) megmutatkozott a jótékony hatása, eltűnt teljesen a fejbőrömről a korpa. ;)

Úgy kell használni hogy egy pohárba vagy akármibe öntesz kb első alkalommal félig azt a hajadba dörgölöd, elég rossz illata van (de megéri). Aztán még egyszer még az nap megismétled, de már kevesebb almae.-el (kb negyedéig kell önteni egy pohárnak) és ezt még 3 hétig amilyen sűrűn mosod a hajad mindig, de ha már eltűnt elég egy két kupakkal is fejbőrbe masszírozni. Nem muszáj a végén samponnal lemosni, csak még az elején ahol kicsivel többet kell használni. (marhatja egy egészen kicsit majd a fejbőrödet normális mert ugye savas..., de bőrtípustól függ)

remélem bejöd neked is!! :)

2012. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
háát azért nem mindegyik sampont de nagyon sokat köszi a válaszokat!!!
2012. jan. 12. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, amelyiket én javasoltam!
2012. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!