Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek el fog küldeni...

Szerintetek el fog küldeni vérvételre?

Figyelt kérdés

Holnap megyek orvoshoz. Panaszaim: alacsony vérnyomás (75/62) és pulzus (55) kb. 1 hónapja, 2 hónapja fáj a vesém, szédülök, fáj a fejem, állandóan álmos vagyok, nem tudom kipihenni magam, hullik a hajam, október vége óta nem volt menstruációm. Szerintetek el fog küldeni vérvételre, egyéb kivizsgálásokra? Kedden már simán mehetek majd iskolába, vagy szerintetek el fog küldözgetni néhány helyre? Köszi előre is!

20L


2012. jan. 8. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem igen lesz vérvétel.

nőgyógyászhoz is el kell majd menned.

2012. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy jön ide az iskola? Ezek olyan tünetek, amiknek a kiderítése iskola mellett is lehetséges.
2012. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úr Isten, még soha nem voltam nőgyógyásznál.
2012. jan. 8. 13:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy pl. vérvétel, vizeletminta mind reggel van... És elég nehezen tudnék két helyen lenni egyszerre.
2012. jan. 8. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
viccen kívűl: a manduláid megvannak még?
2012. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek. Miért?
2012. jan. 8. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!