Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy az aquaworl...

Tényleg igaz, hogy az aquaworldbe csak meztelenül illetve törölközővel lehet szaunázni? De ugye utána a jakuzziba és a medencébe már felvehetem a fürdőruhám? Nem szeretném mindenkinek megmutatni magam "ott"

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
43%
Szerintem nem. Tavaly voltam az aquaworldben én ugyan nem szaunáztam, de elég kultúrált hely úgyhogy kétlem hogy meztelenül kéne szaunázni...
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Csütörtök és péntek délután szauna fürdőruha nélkül használható, max törölközőt tekerhetsz magadra! Minden más fürdőruhás, egyedül a szauna ezen a két napon nem!

Ez külföldön így elfogadott, megmondom őszintén, én még nem mertem elmenni így, pedig kipróbálnám!

2012. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de ugye csak a szauna? a többi helyre már felvehet a fürdőruhámat?
2012. jan. 10. 16:19
 4/12 anonim ***** válasza:
úgy van, h szauna kapun belül nem lehet rajtad, többi részen igen
2012. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként minden helyen máshogy van hogy mikor lehet rajtad ruha és mikor nem szaunázás közben. Én egyszer amikor voltam ilyen helyen ott volt külön rész ahova nem lehetett fürdőruhában bemenni egyik nap sem, de volt olyan ahol csak abba lehetett menni. Egyébként csak a szaunában nem lehet rajtad fürdő ruha máshol többi helyen igen lehet rajtad sőt kötelező is!
2012. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 cdx válasza:
91%

A szaunázás nem egészséges fürdőruhában és csak magyarországon szégyenlősek az emberek nem is értem miért O_0

Ha szégyenlős vagy tekerj magadra türölközőt, kényelmesebb neked is mint fürdőruhában és semmit nem látnak belőled "ott"

2012. febr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
járok oda úszni többször is reggelente, akkor ingyen van a szauna. Simán lennék csak törülközőbe, de mindneki ruhába van, sztem hülyén néznének rám.. meg sztem ki is küldenének, h akkor nemlehet..
2012. febr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
14%

Én nemrég voltam ott, és a kasszánál felhívták a figyelmemet, hogy naturista nap van a szaunában. Ezt nem tudtam, felhúztam magam idegileg, hogy ezt jókor mondják.

Utólag kiderült, hogy a héten 3 nap is, KEDD, CSÜT, PÉNTEK naturista nap.

De hazamenni már nem akartam, mert nem lakom közel...így megvettem a belépőt a szaunába. Bikiniben mentem be, mert én nem értek egyet a szaunban a teljes meztelenséggel, se a lepedőbe burkolózással, mert abban nem hat eléggé a szauna, ráülni használom csak. Ezért nekem a bikini a legjobb. Férfiaknak könnyű, mert alsógatyában megoldják, a nőknek mellük is van, az is intim résznek számít. 20 perc után haza kellett jönnöm, kizavartak a szaunából, szó szerint a jegykezelő paraszt ember bejött ruhástul' és felszólított, hogy fürdőruha nélkül vegyem igénybe. Lehet, hogy más országokban ez bevett szokás, de itt amúgy is baj van több téren is.

Mellesleg több férfi széttett lábakkal ül a szaunában meztelenül egy szál p*csben, mikor ki van írva, hogy a nemiszervet illik elfedni, többen a helyzetet kihasználják…

Plusz, idegenek bámészkodnak, mivel az Aquaworldben be lehet látni a medencék területéről a női zuhanyzóba is és a szaunavilág területére is, ha kijössz a szaunából, elmész zuhanyozni, máris közszemlére vagy téve, valamint a jegykezelők is ruhában ülnek ott. Tehát nincs megteremtve a kulturált közeg. Egyszer zuhanyzás közben is bejöttek fiúk a női részlegre, mert nincs ajtó rajta.

2013. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
85%

"Kedves" 8-as válaszoló!

Tanulj egy kis szauna kultúrát,

és ne fröcsögj hülyeségeket.

A maradék véleményemet inkább nem írom ki...

nem érsz annyit...

2013. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
5%

Kedves 8-as (nem idézőjelben... :) )


Nyugi, múlt héten ugyanígy jártam, mint Te, azzal a különbséggel, hogy jól elküldtem azt a parasztot, aki ruhában bejött, hogy figyelmeztessen...Az utánad író is csak egy hasonló paraszt, forintot nem ér a véleménye, de majd ő beírja a frankót...Szaunakultúra, mikor annyi kultúrád nincs, hogy egy normális választ beírj, te sokatérő...Gondolom ugyanolyan puhap...ű kukkoló vagy, mint az összes többi...

2014. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!