Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy valakinek 13...

Lehetséges hogy valakinek 13 és fél évesen gyomorfekélye legyen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de refluxbetegsége lehet. => nem zár jól a gyomorszáj, ezért sav kerül a nyelőcsőbe, ez erős gyomortáji fájdalommal jár. Ha gyakran fáj a gyomrod, mindenképpen fordulj orvoshoz!
2009. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem tudom,illetve az én ismeretségi körömben még nem fordult elő ilyen fiatalnál,de azt tudom,hogy egy Helico nevezetű baktérium okozza, mert nekem volt, és annak idején az orvosom azt mondta,ezt a baktériumot többnyire üzemi étkezdékben,menzán lehet legkömmyebben összeszedni. Szóval a napközis étkezéssel is. De nem minden gyomorfájás jelez gyomorfekélyt,milyen tüneteid vannak? Egyébként ez a vizsgálat nagyon egyszerű és zeljesen fájdalommentes. Egy pohár löttyöt kell meginni,majd kb. 1-2 óra múlva (a pontos időre már nem emlékszem) bele kell fújni egy kütyübe. A kütyüben ,ha van Helico baktérium,elszíneződik valami. Ha fájdalmad van,érdemes elmenni orvoshoz,könnyen és jól gyógyízható.
2009. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!