Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dobjam ki az összes AVON...

Dobjam ki az összes AVON terméket?

Figyelt kérdés
Utánanéztem Neten, hogy az AVON termékekben minden kritikus összetevő megtalálható. Arra gondoltam, az egészségem fontosabb, és ki kellene dobni mindent. Szerintetek?
2012. jan. 14. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem minden terméküknek rossz az összetétele, de tény, hogy sokban vannak kifogásolható anyagok. A krémmánián meg tudod nézni termékenként.


Egyébként szerintem kidobni kár, használd el, aztán legfeljebb nem veszed újra. Bár a hasonló árkategóriában nagyon nehéz lesz olyan alternatívákat találni, amiben nincs semmi kifogásolható. Én ki nem dobnám, max nem venném meg megint.

2012. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Add el teszveszen vagy vaterán 1 Ft-os licittel.
2012. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Drágám! SZintem minden termékben lehet találni kritikán aluli dolgokat! Az összes arckrém, ajakrúzs, étel-ital és minden amit kapunk, olyan összetevőket tartalmaz, aminek a gyártását ha meglátnád, lehet azt mondanád hogy köszi, inkább visszatérek a nomád élethez!

Egyébként nekem a Dove terméktől lett allergiás reakcióm, de csak az egyik termékétől - és arról is hallottam sok rosszat, a szappanokat is állati izékből készítik.

Szóval ne aggódj, mindenben találni olyat, amit nem kennél magadra, és nem ennél meg! A virsli és a párizsi is olyan hús utánzatokból készül.... ami még kutya eledelnek se adnék el, nem hogy emberi fogyasztásra!

Nekem eddig semmi bajom nem volt az AVON termékétől meg vagyok vele elégedve! És ha rossz lenne, nem lenne piacezető termék, és talán be is tiltanák! :)

2012. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tiszta vicces, az első válaszolótól függetlenül rátaláltam véletlenül a kremmania.hu oldalra, és az segített dönteni :) 3 cuccot kidobtam, az AVON naturals arckrémet félretettem tartaléknak, a többi maradt, amiben gyanús összetevők szerepeltek :)

Egyébként tisztában vagyok azzal, hogy mennyi minden káros ránk nézve, kezdve az étel-ital, tisztítószer, kozmetikumokig ...maga a levegő sem túl egészséges, tudom én azt, ráadásul még cigizem is, igaz, most már igyekszem kevesebbet szívni, de ahol lehet megpróbálom kikerülni a veszélyes anyagokat...köszönet a válaszokért! :)

2012. jan. 14. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valami gond lenne azokkal az összetevőkkel akkor nem is gyárthatnának olyan termékeket.



Üdvözlettel: DR Kiss Andrea bőrgyógyász

2012. márc. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ráadásul 3 hónapon belül visszaküldheted a termékeket az AVon-nak , ha nem vagy megelégedve és a TELJES vételárat visszakapod. Ez elég garancia, nem?


Maximálisan elégedett vagyok az AVon termékekkel és forgalmazom is őket.

2012. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!