Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet a leginkább...

Mivel lehet a leginkább elérni, hogy agyunk a legaktívabban dolgozzon (információt befogadjon azaz tanuljon)?

Figyelt kérdés

Láttam a csúcshatás c. filmet és eléggé elgondolkodtató, hogy egy apró pirula azt sürgeti az agyunktól hogy 100%on működjön, mert alapból csak 10%át használjuk ki az agyunknak. létezik valami természetes dolog amivel kicsit megturbózhatnám az agyamat? persze nem örökre csak mondjuk amig meg kell tanulni valami kis tételt vagy nem is tudom.

nem 100%-ot várok az agyamtol hanem 10-nél egy kicsit többet...


2012. jan. 15. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A 10%nál nem várhatsz többet semmitől.

Vannak természetes agyserkentők, mint omega zsírsavak, Q10, Ginko Biloba, Guaravit, koffein, amik segíthetnek a tanulásban, de te csodára vársz:D

2012. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vladislav83 ***** válasza:
L-tirozin aminosav, ez serkenti a dopamint. Acetil-l-karniti, az acetil kolint. Gingko, Ginseng félék, guarana, lazacolaj, koenzim q10, stb. Nekem a tirozin-alc kombinálva a kedvencem.
2012. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!