Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyítani tudják az ízületek...

Gyógyítani tudják az ízületek rosszabbodását? Porcok kopását az állkapocsnál, térdnél, bokánál, stb

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol gyógyítják, vagy legalább fájdalommentessé tehetik? Nem időskor miatt van.
2009. máj. 26. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd ki a háziorvosod véleményét, de szerintem kálciumot és hasonlókat írnak fel majd neked.Jó bulást!
2009. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz reumatológushoz, de nekem a recept nélkül kapható Proenzi 3 nagyon bevált, (mostlátom, pont itt hirdetik jobbra) illetve más néven is fut ugyanaz a hatóanyag, a patikusok tudják. Erős térdfájásomat teljesen megszüntette. Nem tudom, hogy állsz a túlsúllyal, attól rosszabbodik a térdfájás. Előtte fizikoterápián diklofenac hatóanyagot vittek be elektromosan 10 kezeléssel, az is használt valamit.
2009. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. máj. 27. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!