Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és apukám...

16 éves lány vagyok és apukám alkoholista. Tehetek én valamit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Minél hamarabb a saját lábadra állni.
2009. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
6%
Vegyél neki több sört, vagy menjetek el együtt inni!
2009. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
Utolsó válaszadó: fantasztikus ötlet...
2009. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%

rakjátok ki vagy hagyjátok ott alkoholistakkal nem szabad foglalkozni.

anyukád (ha veletek él) váljon el minél hamarabb nehogy valami adósságot csináljon a fater (tapasztalat)

2009. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Úristen! Mik ezek a javaslatok? Fordulj segtséghez! Suliban a Szihiáterhez,vagy anyuddal beszéljétek meg,mit tudtok tenni.
2009. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia Kedves Kerdezo.

Sajnalattal olvasom amit irtal.Akar irhattam volna en is.Igaz most mar 15 evvel kesobb maskepp latok sokmindent.Szoval az en apukam is nagyon ivott ami parosult azzal,h anyukamat utote verte minket a verszerinti gyerekeit(3-an vagyunk testverek),azt kell hogy mondjam tonkretett.A gyerekkorunkat mindenkepp.

Te sok mindent nem tudsz tenni.Talan annyit,hogy 1 jozan pillanataban elmondod neki,h Te ezt hogyan eled meg.hogy 16 evesen sokkal jobban szukseged van APARA,mint valaha.Jesszus!Nagyon 1utt erzek Veled.De ezt a problemat csak Apukad tudja megoldani.Az alkoholizmus alltalaban lelki okok miatt alakul ki. sajnalom,h ezt kell irjam, de sokszor a szakember sem segit.Az en apukamon nem segitett.

2009. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel az iskola pszichológust. (Ne aggódj, nem mondhatja el senkinek, milyen problémával fordultál hozzá) Ha budapesti vagy, elmehetsz a Nyírő Gyula kórházba, ahol sok a jó szakember, adnak tanácsot családtagoknak is.


Nyírő Gyula Kórház

Addiktológiai Osztály és Kijózanító Állomás

1135 Budapest, Lehel utca 59.

Tel.: +36 1 451 2600

Fax: +36 1 451 2601

[link]


Sok sikert, és még több kitartást!

2009. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2009. máj. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!