Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Lüktető, dobogó" érzés az...

"Lüktető, dobogó" érzés az alhasban jobb oldalt, Baj lehet?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt a jobb oldalamban (a vakbél műtétem környékén, ami már 17 éve volt) dobogás, lüktetés-szerű dolog kezdődött el. 4 napig esténként előjött, nem fáj, csak zavar az alvásban és abban, hogy már odafigyelek rá. A dobogás látható is, nem rendszeres, van, hogy 1-2 perc kimaradással vagy akár 5 percenként "lüktet". 2 napra elmúlt, majd tegnap este újra előjött. A hasamra híztam, hogy most 3 hónapja ülő munkát végzek, nem tudom, hogy összefüggésben van-e a kettő, de kezdek félni, hogy mi lehet a gond. Valamilyen érrendszeri probléma esetleg csak húzódás vagy egy ideg rakoncátlankodik? Vagy mi lehet a baj? Ha tud valaki, kérem segítsen. Nyugodjak meg vagy forduljak orvoshoz? Nem fáj sehol, egy kicsit érzem magam úgy, mint ha fel lennék fújódva, de nem vagyok az. Valami bajom lehet így 21 évesen lányként? :((
2012. jan. 18. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A háziorvosnak mutasd meg. Lehet idegrángás okozza.
2012. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De olyan érdekes amúgy, hogy csak este lefekvéskor jön elő. Elalszom, reggel már nincs semmi.
2012. jan. 18. 15:48
 3/3 anonim válasza:
Mi lett végül? Nekem most nagyon hasonló panaszaim vannak
2015. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!