Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járógipszet kaptam, menjek be...

Járógipszet kaptam, menjek be dolgozni így?

Figyelt kérdés

Táppénzen vagyok lábtörés miatt. A munkahelyemen már nagyon várnak, felajánlották, hogy kocsit küldenek értem, csak menjek dolgozni. Pár napja kaptam járógipszet, úgy érzem, pihennem kellene, és nehezen is közlekedek, viszont félek, hogy megharagszanak rám a kollegák, ha továbbra is nekik kell a munkámat végezniük. Ráadásul elég sokat kell járkálni, nem tudom, egyáltalán hogy tudnék munkába állni.

Ti mit tennétek a helyemben?


2009. máj. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
semmi esetre ne menj dolgozni,nem passzióból vagy otthon a kollégák nem haragudhatnak meg mert törött lábbal nem tanácsos mászkálni ahogy írtad nem is keveset kéne ami szövödményeket is okozhat!
2009. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Járógipsszel sem szabad dolgozni, mert ha nagyon megterheled, akkor lehet nem forr össze rendesen a csont.

Sokat kell pihentetni, felpolcolni.

2009. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem mi a munkád :)
2009. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!