Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek a lábam miatt az...

Elmenjek a lábam miatt az ügyeletre?

Figyelt kérdés

Délután leestem a lépcsőről, mert kibicsaklott a bokám. Külsőre semmi nem látszik rajta, nem lila, nincs megdagadva. Ha hozzáérek, akkor nem érzek fájdalmat. Viszont mikor felállok, akkor éles, szúró fájdalmat érzek. Annyira fáj, hogy felnőtt létemre elsírtam magam.

Azért nem rohanok egyből az ügyeletre, mert 1 hónapja szögbe léptem és amikor elmentem tetanusz injekcióért az ügyeletre, akkor leteremtettek, hogy ilyen kis semmiség miatt ne zavarjam őket, nem szükséges a tetanusz, mert nem szúrta át a lábamat a rozsdás szög. Akkor teljesen megsemmisültem és most nem szeretnék így járni.

Szóval szerintetek komoly lehet a baj, vagy elég ha itthon pihentetem a lábam?


2012. jan. 23. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs megdagadva,nem hinnem hogy töres v. repedes lenne,de azert el kellenne menj az ügyeletre,hadd mondjanak amit akarnak,addig tegyel ra hideg borogatast,esetleg van a patikaba zuzodasra nagyon jo kremek.
2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mirk ***** válasza:
Ha olyan éles fájdalmat érzel menj el, lehet hogy megsérültél oly módon, hogy az nem látszik kívülről!
2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rossz tapasztalat ellenére is jó lenne elmenni. Ha nem tudsz ráállni, úgy is segítség (autó) kell hozzá, de lehet, hogy holnap már cipőt sem tudsz felvenni, macerásabb lesz. Az, hogy most nincs bedagadva, nem jelenti azt, hogy így is marad. "Semmiségtől" nem lesz ilyen erős és tartós fájdalom. Egy röntgen mindenképp szükséges.
2012. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jartas ebben,de az is lehetseges hogy valami szallag szakadas is lehet.
2012. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te érzed amit érzel, remélem azóta már voltál orvosnál. Ha úgy fáj hogy ríva fakadsz akkor min gondolkozol???
2012. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!