Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fejemen?

Mi lehet ez a fejemen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Kb 10 éve kezdődött. Voltam orvosnál többször is, de mindig annyit mondanak, hogy ne foglalkozzak vele mert majd elmúlik.Az a gond, hogy hámlik és csúnya.10 év alatt pedig nem múlt el.


2012. jan. 25. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyásznál voltál? Hol laksz? Esetleg nézesd meg ahol be szokták vizsgálni az anyajegyeket a Kékgolyó utcában (Bp.). Lehet, hogy teljesen ártalmatlan dolog. Ha meg anyajegy féle,akkor én hajat növesztenék rá, mert ne érje közvetlen nap.

Szerintem.

2012. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Orvosok még mindig nem tudtak semmit. Adtak különféle gyógyszereket, de semmi változás nem volt. A nizoral sampon teljesen rendbe hozta. Aztán elég komolyan elkezdtem edzeni és a táplálkozásom is megváltoztattam és rendbe jött a bőröm is. Hippokratész tanácsa: "Ételedben keresd a gyógyulásod"
2013. aug. 18. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!