Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hámlik erőteljesen az...

Miért hámlik erőteljesen az arcom? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Kb egy hete voltam szoláriumban. Egy hölgy azt mondta, hogy menjek be 18 percre egy EU-s szoliba. (akik használják, tudják hogy ez jóval ygengébb, és inkább mélyebben barnít, több idő kell a barnuláshoz)

Utána jó színem is lett. Viszont pár nappal később elkezdett hámlani za acom, és ki volt száradva nagyon nagyon.nem győztem kenni.Tegnap este a két orcám kissé piroskás lett, és mára, mint ha valami rézeg lenne az arcomon.. valószínűleg az elhat hámsejtek. Nagyon zavaró, és most nem tudom hogy ez valami gombafajta, vagy csak ennyire vízhiányos lenne a bőröm? Hiába kenem be, hámlik, és ki van száradva, azon kívül érdes tapintású. nem látszi krajta semmi, nem foltos, csak én érzem hogy valami nem oké, és egy picikét talán piros. hasonlít ahhoz mint mikor kifújja a szél az arcomat. van iylen gombafajta? Most nem tudo kelmenni bőrgyógyász hoz mert dolgozom, de idegesít. Azon felüól kb fél éve a fejbőrömön apró kis pattanások vannak , és ez miatt zsírosabbnak érzem a fejbőrömet. arra is gondoltamhogy a fejbőröm gombás, és az ráhúzódott az arcomra. nem tudom. de valaki adhatan valami támpontot amég lesz időm elmenn iorvoshoz!


2012. jan. 26. 07:38
 1/1 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy nin cs háziállatom, és eléggé tiszta vagyok ,és eléggé igényes. Viszont rendszeresen járok szoliba, és kondeterembe, itt is nagyon vigyázok a személyes higiéniára, fokozottan mondhatni. A gépekre nem fekszem rá törölköző nélül.
2012. jan. 26. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!