Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni a fülemmel?

Mit tudnék tenni a fülemmel?

Figyelt kérdés
Bal fülemre szinte alig alig hallok, olyan szinten be van dugulva, próbáltam fültisztítóval, egy kicsi zsír kijött , de nem lett jobb mivel körülbelül azt értem el hogy beljebbnyomtam :S volt itthon fülzsír csepp, hát egy nagyon minimálisat segített de már ez sem. Mit tudnék tenni? Orvoshoz fordulni, vagy van valami házi megoldás is? Ha orvoshoz akkor házi orvos?
2012. jan. 26. 08:24
 1/1 anonim válasza:

Szerintem próbáld megoldani a problémát fülgyertyával, nekem segített. De semmiképpen sem egyedül, ehhz kell, hogy legyen melletted egy segítő is.

Ezen a videón látható a helyes használat: http://www.youtube.com/watch?v=72MtEMm6d0Q

Ha be van gyulladva, és fáj: kövi rózsa levelének a levét kell belecsepegtetni a fülbe egy gézlapon keresztül, utána egy vattadarabbal betömni a fület pár órára. Ez szépen kihozza a fülből a fülzsírt, elmúlik a gyulladás.

2012. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!