Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy szívproblémái...

Lehetséges, hogy szívproblémáim vannak?

Figyelt kérdés

Két hete enyhe mellkasi és háti fájdalmaim vannak (bal oldalon), "mintha lenne ott valami" érzés. Lélegzetvételkor érzem leginkább. Nem köhögök, nem vagyok meghűlve. Mostanában nagyon sokat aggódom, idegeskedem. Lehetséges-e, hogy ez emiatt van vagy a szívemmel van gond? A sportolás segítene?

Tapasztalatok megosztását és tanácsot szeretnék kérni. Kissé meg vagyok ijedve.

Köszönöm a válaszokat előre is !


2012. jan. 26. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hanyag tartás, pleurodynia, kezdődő pleuritis, semmi. Első blikkre nem tűnik szív eredetűnek a probléma.

Ha napokon belül nem múlnak vagy romlanak a tünetek, keresd fel a háziorvosod (én EKG-t, mellkasröntgent kérnék rutinból).

2012. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 uccu ***** válasza:
Hát én nem ijedeznék. Orvoshoz kellene menned mindenképpen. Lehet stressz, de lehet komolyabb is.
2012. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!