Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdszalag nyúlás?

Térdszalag nyúlás?

Figyelt kérdés

Már 1 éve hogy kiment a helyéről a térdem de még mindig érzem hogy nem olyan erős az ínszalag és könnyen kitudna menni a helyéről.

Milyen mozgást kéne végeznem hogy ujra a régi legyen???

előre is köszönöm a válaszokat


2012. jan. 26. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz, de egyéni gépes pilates óra tutii helyre rakná.
2012. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

valaki tud valami normális választ ?

akinek van tapasztalata ilyesmiben

2012. jan. 27. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem van tapasztalatom...kb 10 ilyen térdet raktam helyre.gyógytornászból lettem pilates oktató és gépes órákat tartok. letettem a voksomat mellé, mert sokkal jobb, mint a gyógytorna, ahol maximum egy gumiszalag van és sok oktató nem ért semmihez.
2012. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez akkor rendesen helyre tudná hozni a lábam? Tudnék mondjuk rendesen úgy futni hogy ne attól kelljen félnem hogy mikor megy ki a térdem? Előre is köszönöm a válaszát . :)
2012. jan. 29. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt innen látatlanban nem lehet megmondani, nem tudom milyen mértékű a sérülés, és hogy milyen az izomzat a térd körül, de igen, több vendégemnek is lett olyan úgy fél év torna után a térde, hogy nem kell izgulnia. mindenképpen a torna segít rajta, csak a sima konditeremmel, vagy bármi hasonlóval az a baj, hogy nem biztos, hogy az ember azokat az izmokat edzi, amit kell. sőt biztos nem, mert enyhén ferdén tartod a lábad edzés közben, ami szinte biztos, akkor valószínű csak ártasz vele. mondtam, nem tudom hol laksz, melyik városban, mert nagyon nehezen elérhető a pilates ilyen szinten. úgyértem akinek van gépe, és tart egyéni órát és jó oktató, de ez pesten nem probléma, a pilates balance stúdióban tudnak segíteni, vagy a pilates plusban budán. igaz, pesten nagyon nagy összegeket elkérnek, én vidéki vagyok, itt 3000 egy veges(talaj+gép) óra, de ott 6000-12000-ig terjed. mondj várost, megnézem neked, h van-e.
2012. jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ön hol tartja az órákat helyileg ? Vidéken hol ?
2012. jan. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!