Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja vették le a járógipsze...

3 napja vették le a járógipszet, lábtőcsonttörésem volt, és még mindig nagyon fáj! Ez normális? Eléggé el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Ennyi hét után még mindig nagyon fájdalmas.. Röntgen szerint jó helyen van minden, és szépen gyógyul, de még akárhányszor megmozdítom a lábujjam, vagy nem egyenletes talajra lépek (picit lejt, vagy rálépek egy újságra, szóval apró szintkülönbség esetén is) ordítani tudnék :( Elkezdtem a gyógytornát, tegnap voltam, jól bedagadt utána, és nagyon fájt. Be van fáslizva, de meddig normális még ez a fájdalom?
2012. jan. 27. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, nekem vagy 4 hétig fájt nagyon minden lépésnél a 6 hét fekvőgipsz után. Elvileg minden rendben volt, de nagyon sokáig fájt. :(
2012. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fantasztikus.. fodrász vagyok, állómunkám van.. már ez a nagy kiesés is sok volt :(
2012. jan. 27. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem lesz egyszerű. Nem tudnál valami olyan magas, gurulós széket beszerezni, amire legalább néha leülhetsz munka közben? Szerintem pokol lesz, ha mostantól állnod kell rajta, nekem csak a suliig kellett elmennem, meg onnan haza akkoriban (vagy 10 éve), de csillagokat láttam. (Arról nem is beszélve, hogy nem látszódott már semmi, fáslizva volt, de a nadrág alatt, így a nyugdíjasok rendre aláztak, hogy nem adom át a helyem.)
2012. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, énis tapasztaltam ezt BKV-n, de inkább álltam és összeszorítottam a fogaimat. De van olyan szék, csak nem tudok úgy dolgozni, megszoktam. Namindegy, majd meglátom.:) Te kented valamivel? Voltaren emulgél segíthet? Fájdalomcsillapító van benne.
2012. jan. 27. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kentem semmivel, bár hogy így írod utólag, lehet jó lett volna. Sokat viszont nem fog érni, merthogy érzésteleníteni is csak a csonthártyáig lehet a szöveteket (vagyis a lágyrészeket), vagyis ha a csont fáj, akkor arra nemigen fog hatni. Próbálj minél többet ülni, kitartás!
2012. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!