Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ropognak a csontjaim...

Nagyon ropognak a csontjaim 20évesen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
olyan 14 évesen kezdtek a térdeim ropogni felugrásoknál, kb 17-től a hátam is elkezdett, most 20vagyok és szinte egész nap minden órában/félórában ki tudom ropogtatni a nyakamtól kezdve egész végig a hátgerincemet...de kell is, mert ha nem csinálnám, akkor fájna...
2012. jan. 27. 22:03
 1/3 anonim válasza:
én nekem is pont ez a baj.de én már idősebb vagyok.30 éves.a lényeg hogy én mióta tudom az eszem azóta ropog mindenem a lábamtól kezdve az egész hátam még a karom és az ujjaim is.régen mondták nekem hogy szedjek kalciumot én szedtem kb2-3 évig de nem vált be ugyan ugy ropogott mindenem.most megprobálok szedni porc erősítőt hátha segit.
2012. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja hát szedtem 1 éve 3 havi adag Condosulf-ot, de lósz@rt nem segített, sőt talán mégjobban fájtak azalatt/után a térdeim, meg olyan helyeken is ropogok azóta, ahol azelőtt nem..basszus nem igaz, hogy az orvosok sem tudnak semmit mondani erre annak ellenére, hogy rengeteg embernek van hasonló panasza
2012. jan. 28. 05:32
 3/3 anonim ***** válasza:
A kálcium mellé magnéziumot is kell szedni.:) Magában nem elég mivel a magnézium nélkül a kálcium nem ér el a csontokig...:)
2012. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!