Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha eltört volna a bokám,...

Ha eltört volna a bokám, rátudnék állni?

Figyelt kérdés
Ma véletlen rosszul ugrottam/léptem, és nagyon rosszul esett, nem fájt, de volt az a különös érzés mikor nem fáj de rosszul esik :)) szóval vagyis fájt... akkor nemigazán tudtam ráállni, és eléggé nagyon megdagadt a bokám, még mindig dagadt, de ha jól kiegyensúlyozom magam, pár másodpercre rá tudok nehézkedni, ha eltört volna, akkor is tudnék? esetleg mi lehet, ficam? ínszalag? 17 F, holnap megyek dokihoz, de azért öl a kíváncsiság...
2012. febr. 1. 21:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem "csak" meghúzódott, vagy szakadás, de nem hinném, hogy eltörött mert nagyon mozgatni sem tudnád. Ha eltörik egy végtag ott egyszerre megduzzad, megdagad. S pár másodpercre se tudnál ráhelyezkedni. De amíg nem voltál dokinál nagyon ne akarj rá állni.
2012. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szakadás súlyos? ugye nemkell operállni? :((
2012. febr. 1. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
ne agyalj várd meg a röntgent és utána rá érsz bármire! lehet törés nem zárja ki az hogy rá tudsz állni! kérdés hányinger? vagy csak émelygés?
2012. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Apukám három napig sántikált törött bokával, mire elment az orvoshoz.
2012. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
megvan a röntgen, állítólag valami ínszalag megnyúlás :P meglátjuk mi lesz, térdig gipszbe vagyok :|
2012. febr. 5. 16:02
 6/12 anonim ***** válasza:
sok sikert és kitartást kötő tűvel fogod tudni vakargatni a lábikódat! csá!
2012. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem viszket >:P
2012. febr. 5. 17:29
 8/12 anonim ***** válasza:
ami késik nem múlik , majd fog!
2012. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Viszket már azóta a gipsz alatt? :)


Egyébként járógipszet adtak erre a sérülésre vagy fekvőt?

2012. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
gipsz van, de nem viszket :P
2012. febr. 10. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!