Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,  152 cm és 48...

14 éves vagyok,  152 cm és 48 kg.  Mennyit kéne lefogyak,  hogy szép alakom legyen?  Tudtok nekem linkelni kardió edzés videókat,  vagy tanácsok,  hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Nem nassolok, kerülöm a zsíros dolgokat már pár hónapja, de zavarnak a plusszok
2012. febr. 4. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy, egyetlen dekát sem kell fogynod,mert nincs rajtad semmi plusz, fejlődésben vagy még.
2012. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor valami torna, hogy jobb alakom legyen, mert a combomon nem kis felesleg van sajnos :(. Ám igen lány vagyok.
2012. febr. 4. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lefogyá...
2012. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy grammot sem kell fogynod.
2012. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia! Én 154 cm vagyok.60kg. Te tökéletesen rendbe vagy. Ne fogyózzál! Főleg,hogy még fejlődsz.

A magasságodhoz pont jó a súlyod. Nem szabbad ész nélkül fogyni mert a te korodban mivel még fejlődésben vagy fel borúlhat nagyon könnyen a hormonháztartásod. Na attól lehetsz kövér és azt le adni sokkal nehezebb. Én ezt sajnos átt éltem. Azt gondoltam kövér vagyok és hirtelen le fogytam elég sokat amikor 15 éves voltam. Ettől fel borúlt a hormon háztartásom. Aminek következtében nem csak a leadott kilók jöttek vissza hanem még plusz is!

15 évesen 55kg-ról le fogytam 42kg-ra. Aztán 76kg-ig meg se álltam. Orvosi segitségre szorúltam mert még akkor is híztam ha koplaltam. Ne ess ebbe a hibába. A hugom annyi idős mint te és 153 cm és 50 kg. Csinos és egyáltalán nem kövér. A barátnőm lánya szintén 15 éves 155cm és 52 kg. ő is rendbe van. Fogad el magad hisz tök rendbe van a tested. Puszi :)

2012. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza van, az én lányom is így járt, most 60 kiló és bizony nehezen jön helyre a hormonháztartása. Ha piszkálnak suliban, hogy fogyózzál te is , mond hogy fogyózol és ne foglalkozz velük. Sportolj mozogj, akkor egészséges maradsz. Akkor 20 éves korodra nem fogsz szétfolyni
2012. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
combtorna: [link]
2012. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!