Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MArciusban a manduláimat ki...

MArciusban a manduláimat ki fogják venni, ugye meg fognak előtte mérni 59kg vagyok,12 éves és 163 cm. Azt mondom mindenkkinek hogy 52 vagyok, mit tegyek? És amúgy mennyi lenne a norma?

Figyelt kérdés
Köszi a normális válaszokat! :)
2012. febr. 8. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ne viccelj már, szerintem senki nem azzal fog törődni, hogy te csak 52 kg-ot vallottál be :) nyugi, ezen nem kell parázni. Ha soknak érzed az 59 kg-ot, állj neki edzeni és figyelni a táplálkozásodra. De 12 évesen ezt sem kell túlzásba vinni.

Szorítok a műtéthez!

2012. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem fognak megmérni előtte? amugy köszike de mennyi lenne a normális?
2012. febr. 8. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de bizony, szigorúan lemérnek.
2012. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
komolyan lemernek?
2012. febr. 8. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mérnének le, akkor hogy számolnák ki,hogy mennyi altatóra van szükséged? Ha kevesebbet mondasz, akkor lehet nem lesz hatásos az altatás..ezt át kéne gondolnod. Az orvosokat pont nem érdekli, hogy kinek hány kilót szoktál mondani. De nekik az IGAZAT kell mondanod a saját érdekedben.
2012. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvosnak nem hazudunk, ez alapszabály. Egyébként meg láttak már annyi kislányt, hogy ihajj, és marhára nem érdekli őket, hogy te mit gondolsz a kilóidról, és mennyit szoktál másoknak hazudni.
2012. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!