Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keringési problémával mit...

Keringési problémával mit lehet kezdeni? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Két éve beteg a lábam, de nem tudták biztosra mondani, mi bajom, a keringés fel se merült, de úgy érzem, ez a gond. Hol zsibbad, hol görcsöl, hol fázik, hol éget, sokszor lüktet vagy ráng. Hónapok óta nem volt semmi bajom, de egy hete nem tudok felkelni, lábra állni, az iskolából sokat hiányzom emiatt most, és mielőbb jól akarok lenni. Félek, decemberben a szalagavatómon nem fogok tudni táncolni...
2012. febr. 9. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

En csak gondolom hogy mi is lehet nalad,mivel nekem is 18 evesen hasonloan kezdödött,eges,fajas,zsibbadas,majd utanna este jobban jelentkeztek a tünetek,neha rangatolozas,stb,volt ugy hogy ki kellett takarjam a labaim,annyira egtek.Ha ez van,az esti valtotussolas sokat segit,a labakat 1 percig hideggel,majd jo meleggel tussolni,igy többször,utolso a meleg legyen,na meg a B.vitamin komplex,es vas hianya is okozhatja,ezek a tabl.sokat segitenek.Ha mar nagyon nem birod,neurologus,van ra gyogyszer.

[link]

[link]

2012. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neurológusnál rengetegszer voltam. Vashiány nemhogy nincs, de mivel 6 éves koromig vasdús tápszert ittam, ezért tele vagyok vele. B vitamint szedek minden reggel. A tusolást kipróbálom így. Szóval köszönöm, hogy próbálkoztál, és várok még választ.
2012. febr. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!