Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömörre mit? Mivel...

Pikkelysömörre mit? Mivel kezelitek a bőrötöket? Mit lehet vény nélkül kapni? Pontozok mindenkit, aki hasznos választ ad!

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 16:10
 1/7 tetris ***** válasza:
Állítólag a Holt tenger nagyon jól gyógyítja a pikkelysömört, meg mindenféle bőrbetegséget. Talán el se kell menni odáig, mert szoktam látni Holt tengeri fürdősőt a drogériában. Egy próbát mindenképpen megérne szerintem.
2012. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Coney ***** válasza:

Hát ez nem teljesen a kérdésedre a válasz, mivel ehhez szükséges orvos is, aki felírja vagy javasolja (nem tudom h működik pontosan) meg nem tudom, ahol laksz van e rá lehetőség. De apukámnak a fényterápia segített sokat, utána el is múlt teljesen és azóta se jött ki neki, hál' istennek. Mind az UVA, mind az UVB spektrumú fényt használják. Speciális formája a fényérzékenyítő szerrel történő kezelést követően alkalmazott UVA (PUVA) kezelés, illetve a 311 nm hullámhosszú fénnyel történő UVB terápia (narrow-band UVB)."

"

2012. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aki tud még valamit, kérem írjon!


Mentek a pontok !!! :-)

2012. febr. 11. 06:48
 4/7 anonim válasza:
53%
Én kipróbáltam sok mindent, orovos által felírt kenőcsöket, gyógyfürdőt, teákat, semmi nem használt. Nekem átütő javulást a Psoriasin kenőcs hozott. Szépséghibája, hogy Európában nem forgalmazzák, én az USA-ban vettem. Ott recept nélkül kapható, csak le kell emelni a polcról.
2012. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Coney jól mondja! Nekem is az segített a legtöbbet és sok helyen tünetmentes lettem tőle. Itthonra is szerváltam magamnak egy ilyen UV-B lámpát.
2012. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Psorioderm kenőcsöt próbáld ki. Lányom lábára és térdére bevált. Jelentős javulást hozott 1-2 hét kezelés.

(Új szer, tavaly kezdték itthon a forgalmazását.)

2012. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszaitokkal segítettetek! Ment a pont is! :-)
2012. ápr. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!