Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Na szóval 16 éves vagyok és...

Manó1234 kérdése:

Na szóval 16 éves vagyok és jelenleg 22 mm s fültágítóm van de 18 as volt és nem tudom hogy mi történt de amikor a 18 asba bele tettem a 22 eset a fülem alul fekete és kemény lett azóta nem történik vele semmi, most ebből hogy csinálhatnék nagyobbat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:10
 1/7 Gregfulop válasza:
100%
Túl nagy volt a váltás és emiatt valószínűleg elpattantak az erek. Szedd ki, tegyél bele vissza egy 18-ast vagy inkább egy 16-ost. Várd meg amíg regenerálódik, és utána fokozatosan lépegess... Ne hagyd ki a 20-ast semmiképpen mert megint ez lesz.
2012. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

sok melója lesz a plasztikai sebészeknek pár év múlva, amikor komoly munkát akarnak a hozzád hasonlók?


mellesleg, ha fekete és kemény, akkor valószínűleg elhalt ott a szövet vagy egy borzasztó nagy véraláfutás

2012. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Vedd ki, menj orvoshoz, és hagyd a francba a baromságot, ha szeretnéd még épségben látni a fülcimpádat.
2012. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aham baromi jó az ötlet csak nem fogom össze varatni az első kominak volt még értelme is legalább köcce
2012. febr. 12. 18:08
 5/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi hnap kérem a beutalót a sebészetre
2012. febr. 12. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
szóval akkor csak összevarratod?
2012. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Modestep - Oli válasza:
Ismerös hejzet, én 10 röl 14 esre raktam fel, fájt , azt hitttem hogy semi baj enm lesz belöle de azatn ra 1 napjar kivettem mer fel votl dagadva es akkor meglattam, hogy tisztara szet van roncsolodva aszövetek, es ink. visza raktam a 10 est most arra várok hogy neggyógyulljon.
2012. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!