Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Nyárig le kell fogynom...

SÜRGŐS! Nyárig le kell fogynom olyan 10-15 kilót! Hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon fontos! Akár egészségtelenül is, csak menjen le.

15/L


2012. febr. 18. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90 naposat próbáld meg, az eddig tudtommal mindenkinek bejött.
2012. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akár egészségtelenül is" Ne légy már hülye...

Hétfőn vegyél uszodabérletet, lépcsőzz sokat, ha jobb az idő menj ki futni, bicajozni.

És számold a kcal-at, neten van orvosi kcal kalkulátor, hogy fogyáshoz mennyit kell enned egy nap az egészségs fogyáshoz. Ne igyál semmilyen(!) cukros löttyöt, csak víz.

2012. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél annyit és mozogj többet, tóni.
2012. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem eszek sokat, sőt még keveset is. Mozognom kellene, de nem tudom hogy mit. Uszodát kihagynám, futáshoz hideg van. Meg valami olyan kellene amit mások nem látnak.
2012. febr. 18. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy hány kiló vagy hány centihez? Mert mondjuk ha 40 kiló vagy akkor én nem adok tippet arra, hogyan fogyjál le, ellenkezik a világnézetemmel.
2012. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudod hogy örülnék én annak?! Inkább nem írom le. De 65-től több. És 155-160 centi között vagyok... a legrosszabb az hogy inkább a hátsó felemen látszik.
2012. febr. 18. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, annyit mondok, hogy minden fejben dől el. Mindenre lehet találni kifogást, a kondibérlet drága, a fitness videot nem tudod csinálni otthon, mert kicsi a hely, stb.

Akkor lépcsőzz, senki se látja, nincs hidegben, és viszonylag sok izmodat átmozgatja. De semmi sem olyan hatásos mint az úszás.

2012. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!