Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek bűntudatot hogy...

Miért érzek bűntudatot hogy sokat ettem?

Figyelt kérdés

Ez az állás: tegnap ebéd óta nem ettem semmit, csak egy almát, és pár kanál levest. Meg ma egy fél zacskó chipset.

Sokszor úgy érzem hogy túl sokat eszek, bár a súlyomon nem látszik. A barátaim azt mondják egyek, de én nem bírok lenyelni pár falatnál többet, mert félek hogy meghízok!


2012. febr. 20. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Fogadok nő vagy. Ha rám hallgatsz, nyugodtan ehetsz akármennyit is. Csak aztán "dolgozd" is le valamilyen sporttal, mozgással. Persze ha lusta vagy erre, akkor féljél...
2012. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy a szüleimnek mindig is baja volt velem, mármint az evéssel kapcsolatosan. Sokszor van, hogy erőteljesen rám szólnak hogy egyek már! De hiszen.. nem bírok többet, még akkor sem ha szerintünk kevés..

14 éves vagyok(2 hónap múlva leszek igazság szerint), lány. 38 kiló voltam nyáron, de azóta 3 kilótól megszabadultam. Szóval most 35 kg vagyok, és amúgy 152 cm.. Nem bírok ellene tenni, egész nap az jár a fejemben hogy ma azért se eszek semmit!! De mindig rám szólnak..

2012. febr. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!