Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha a síbakancstól...

Normális, ha a síbakancstól elzsibbad hamar a lábam is izomláza lesz a vádlimnak?

Figyelt kérdés
légyszíves olyan kommenteljen,akin már volt síbakancs és tudja milyen érzés :) köszönöm!
2012. febr. 24. 12:18
 1/3 Vahid Ádam válasza:
Mondjuk én nem vagyok profi, de volt már sokat a lábamon. Az tuti, hogy nem szabad, hogy zsibbadjon!!! Ha a csatok egyenletesen és nem túl erősen vannak becsatolva, akkor nem szabad, hogy zsibbasszon, és tartania is kell annyira amennyire kell! Persze azért hozzászokás kérdése is nyilván!
2012. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első jól mondja: a zsibbadás nem normális, az izomláz igen. Akkor zsibbad el a lábad, ha túlságosan szorosan húzod meg a csatokat és így nem jut elég vér a lábadba. Az izomláz normális dolog, idővel megerősödik a bokád/vádlid és akkor majd nem lesz.
2012. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat..hát nekem a tanárom húzta meg nagyon szorosra ,de a többieké is zsibbad..majd amikor nem látja meglazítom xD
2012. febr. 25. 08:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!