Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisebb Csomó van a nyakam bal...

Kisebb Csomó van a nyakam bal oldalán a csuklyásizom felett egy kicsivel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre egy kisebb teljesen kitapintható csomót a csuklyásizmom felett....érintésre fáj..különben nem észlelek más tünetet.. nem vagyok benne biztos hogy ez nyirokcsomó lenne,mert utánanéztem...és nem található ezen a ponton nyirokcsomó....mandulám már nincs...és ne érzem magam betegnek sem....jah még annyi,hogy ezzel egyidejűleg észrevettem a hogy a fejem hátsó része is fáj,mintha beütöttem volna...és kis púpot érzek....


nem tudom,hogy lehet-e összefüggés ezek között...Érdemes ezzel dokihoz menni? vagy van valakinek ismerete ilyen téren,hogy mi lehet ez?? vagy kell-e egyáltalán paráznom?

A válaszokat előre is köszike!!!


2012. febr. 25. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell paráznod szerintem. Valószínűleg csak összecsomósodott néhány kis cucc. Ez előfordul, főleg a stressztől, salakanyag felhalmozódástól, egy-két kis szövet összetapadásától meg ilyenek. Erős mentolos krémmel kenegesd, az növeli a szövetek vérellátását, ezáltal több oxigén jut oda és gyorsabban regenerálódik. Ha masszírozod is kenegetés közben, akkor az úgy jobb. Naponta 4x legalább. Igen, összefügghet, az izmok csoportosan fájnak, feszülnek be általában.
2012. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem !! :) nagyon szépen köszi a választ...hát remélem h csak ilyen...a stressz miatt könnyen elképzelem,hogy lehetséges,mert folyamatosan az vagyok...amellett állandóan ropogtatom a nyakamat..szoval köszi a megnyugtatást ;)
2012. febr. 25. 13:04
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is most ezen parázok... Nekem is bal oldalon tapintható a csuklyás izom felső részénél. Nekem viszont nem fáj, de ha sokat piszkálom, akkor bedagad.Egyébként akkora, mint egy kisebb szem borsó. Én is bízom benne, hogy ezzel nincs semmi baj!
2013. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bolhaseskover válasza:
Az utolsó válaszolónak üzenem hogy nekem is pont ez a problémám, igazából eléggé félek hogy mi, de most megnyugodtam. A netet körbeolvastam nem kellett volna. Régóta ott van és nem fáj sose fájt sose lett semmilyen. Néha újra megtalálom és akkor megijedek. Nem kéne akkor! :)
2014. jan. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gohan12 válasza:
Sziasztok.Nekem is van egy a jobb oldalon ez tényleg nem gond?..Előre is köszi a válaszokat.
2014. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!