Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok,164 cm....

14 éves lány vagyok,164 cm. Ehhez a magassághoz mi lenne az optimális testsúly? (most egyébként 60 kg vagyok)

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 15:20
 1/3 anonim válasza:
Attól függ, hogyan látszik rajtad és milyen a test felépítésed. :)
2012. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BMI-d azaz (Body Mas Index) 22 normális. Orvosliag OK. Az hogy neked meniy az optimális, inkább az a kérdés. HOgy érzed jól magad. 70 kilósan és érezheted maga szépnek, és lehet önbizalmad...Nyugi...MÉg soká leszel 20éves, és afölött. Addig még sok minden változhat, lehetsz soványabb is, de lehetsz ducibb is, nem lehet még tudni hosszú, felnőtt távon mit adnak a génjeid. Jelen esetben most minden rendben.
2012. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyelj. Te is én is serdülők vagyunk. A serdülő korban a szervezet nagyon "rafinált", és ingadozik a testsúly. Én 1éve 8kg-val kevesebb voltam és alig eszek mert nem nagyon van étvágyam. Szóval ez az egész ilyen. :D Én most a jó időre várok, hogy végre kimehessek futni, edzeni.:)
2012. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!