Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? A karomon keletke...

Ez mi lehet? A karomon keletkezett ilyen valami, képek lent. Dokihoz elmegyek, de hátha van valakinek tippje, vagy találkozott hasonlóval. Olyasmi, mint az égés nyom, de mégsem az.

Figyelt kérdés

Múlthéten vettem észre, hogy apró dudorokból álló valami ilyen kört alkot. Most egy kicsit bepirosodott a közepe és száraznak érzem. Kicsit érzékeny.

[link]

[link]


2012. febr. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csalán kiütésnek tűnik,de azért mutasd meg dokinak!!Gondolkozz azon nem e váltottál tusfürdőt,öblítőt,deot....??
2012. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos találkoztam hasonlóval elég közelről. Volt egy a nyakamnál, vettem rá krémet a patikában (gyógyszerész ajánlotta), még rondább lett. Aztán szép lassan jött egyre több, és viszketett, mint a fene. A bőrgyógyászaton azt mondták, hogy novemberre tudnak időpontot(ez szeptemberben volt).

Természetesen ugyanaz a doki még aznap fogadott a magánrendelésén. Ránézett 3 méterről, meg már írta a receptet, és tartotta a markát :D

A vizsgáat 6000ft, a krémek 3500ft, és nem találnád ki, hogy mi volt.

Álmomban sem gondoltam volna:

Így jött ki rajtam az infulenza. Ha nemrég beteg voltál, vagy valami lappangott benned, akkor ez az utóhatása. A fürdetőkrémekkel 1hét alatt elmúlt. De fertőző volt, úgyhogy mindenképp doki.


Amúgy nem mondom 100%ra, hogy neked is ez a baj, de nekem kb. így nézett ki. Viszket?


Bocsi, hogy hosszú lett, remélem tudtam segíteni :)

2012. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak 1 db ilyen van rajtam. Kicsit érzékeny, mint ha fájna és viszketne egyszerre, főleg azok a piros pöttyök körben. Voltam megfázva, de nem voltam lázas, csak rossz közérzetem volt és csak az elején nátháztam, úgyhogy ez elég furcsa megfázás volt.
2012. febr. 28. 21:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem váltottam semmi új dologra.
2012. febr. 28. 21:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Néztem, hogy a csalánkiütés mellett előfordul a kötőhártya gyulladás. Múlt héten volt nekem az is.
2012. febr. 28. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is csak megfázva voltam. Szerintem ha viszket is, akkor az lesz. Megnéztem újra a képet, nekem nagyon ismerős :/
2012. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap kérek időpontot a bőrgyógyászhoz, mert ma nem rendeltek már akkor, mikor hívtam őket. Lehet ekcéma is, de ez inkább tényleg az, amit írtál. Amúgy köszi a válaszokat!
2012. febr. 28. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!


Ez egy sima tinea gomba fertőzés, nekem is volt már vagy 3x életemben. Keress rá a googleben! Kapsz rá kenőcsöt a dokitól! Száraz, megtisztított bőrre kell kenni, és nagyon vékonyan!

2012. febr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!