Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lefotóztam egy anyajegyem,...

Lefotóztam egy anyajegyem, hogy felnagyíthassam, és kb minden tünet illik a melanomára. Attól még nem 100%, hogy igaz, ugye? Holnap megyek orvoshoz

Figyelt kérdés
szines, eldeformálódott, nincs szegélye, nem szimmetrikus..
2012. febr. 29. 21:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkorod óta megvan, és nem nőtt, nem lett más a színe, alakja stb, akkor nem vszínű, hogy melanoma. De mindenképpen nézesd meg és semmiképpen ne halogasd, mert ha véletlen mégis az, akkor fontos, hogy időben kiderüljön, mert elég agresszív ráktípus.
2012. febr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
igen, de kb fél éve kezdett nedvedzeni, és akkor lett ez a fura pereme. köszi neked is!
2012. febr. 29. 23:15
 13/25 anonim ***** válasza:
Akkor már fél éve el kellett volna vele menned orvoshoz. Holnap ez legyen az első.
2012. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
igen, csak olyan helyen van, ahol sokat dörzsölődik, és azt hittem, csak seb, de mindig kiújul :S régen határozott anyajegy volt
2012. febr. 29. 23:23
 15/25 A kérdező kommentje:
elmentem... a bőrgyógyász csak szabad szemmel félhomályban nézte meg az anyajegyeimet, és beutalt onkodermatológiára, ahova csak hétfőnként kérhetek időpontot :S nem lettem nyugodtabb, nem mondott semmit, csak hümmögött.. mindenkit elküldenek oda?
2012. márc. 1. 09:52
 16/25 anonim ***** válasza:
Gondolom vesznek belőle mintát. Minden rendben lesz, próbálj meg megnyugodni.
2012. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Magánbőrgyógyászra esetleg nincs lehetőséged?
2012. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, nekem az túl drága. Szétnéztem az árak között, és az az egekben van, ha mindent összeszámolok. Most a Szent István kórházba küldtek be, remélem ott azért értenek hozzá.
2012. márc. 1. 10:05
 19/25 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász sem azért küldött tovább, mert nem ért hozzá vszínűleg. Hanem mert mindenképpen mintát kell belőle venni, hogy kiderüljön, hogy rosszindulatú-e vagy sem, és ha igen, akkor milyen stádiumú. Ezt meg a bőrdoki nem tudja ott helyben elvégezni.
2012. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
jó, csak nekem az a fura, hogy tényleg csak szabad szemmel vizsgált! és mondtam neki hogy a fenekem felett azt az anyajegyet már egyszer leszedtem, mert nem láttam, azthittem pattanás, és annyit mondott rá, hogy az jó, azzal nem kell foglalkozni.. de mindenhol megnézett, szóval fehérneműre vetkőztetett és körbeforgatott, csak nekem ez elég érdekes, hogy még nagyítózni sem nagyítózta..
2012. márc. 1. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!