Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontin orrbaszivva jobban hat?

Frontin orrbaszivva jobban hat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyorsabban hat, ez tény. Az orr tele van hajszálerekkel, így egyből onnan szívódhat fel. Viszont az is tény, hogy az orrnyálkahártya nagyon be tud gyulladni tőle, szóval NE próbáld ki.
2012. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi :)
2012. márc. 1. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
én úgy tudom, fenékbe kell dugni, mint a kupot.
2012. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MrsAna válasza:
én felszívtam orrba egy párat mert valaki javasolta és kb egy óra múlva összeestem ott ahol voltam, vérző orral és elaludtam, nem elájultam csak bealudtam.:D az emberi hülyeség határtalan, ez most lehet hogy nem segített, de szerintem érdekes.:D amúgy meg annyitól estem össze orrba, amitől csak pont lenyugszok, ha szájon át veszem be, szóval igen! Hatásosabb.:)
2012. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nemtom én mostanában pentekenkent piara felszivok par csikot pont annyira ut ki amennyire jol akarom erezni magam :D
2018. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha a frontint az orrodba szívod porrá törve valamivel gyorsabban es jobban hat viszon hamarabb elmúlik a hatása ha orálisan (normálisan szájon) veszed be tovább tart de kicsit gyengébben
dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimm_1980 válasza:
Igen jobban hat, de miután gyorsabban el is megy a hatása, hirtelen feszült válsz, ingerlékenység tapasztalható, agresszív viselkedést vált ki.
márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5östől kérdezem hogy hány mg-s frontint használt?
ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!