Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Aki hirsutizmus...

Lányok! Aki hirsutizmus (férfias szőrnövekedés nőknél) betegségben szenved már gyerekkora óta, azt hogy fogadták be az iskolában a társai? Vagy egyáltalán, ha mentetek valahova, nem tettek rátok valamilyen megjegyzést ez miatt?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mások hogyan tudtak így barátkozni, vagy hogy egyáltalán bárkivel is bármiféle kötődést kialakítani, mert engem teljesen kiközösítettek a suliban, utcán, iskolában vagy bárhol megláttak, mondták rám a megjegyzéseiket, fizikálisan és lelkileg is folyton bántottak, annyira, hogy a gimit már magántanulóként végzem, mert az általános 8 évét is végig depressziósan, szenvedéssel tudtam kijárni.

Nem értem, hogy mások miért nem tudtak ilyennek elfogadni, miért nem látják, hogy amúgy is milyen lehet nekem egész életemben így élnem, miért kell még nekik is ezzel még jobban belém rúgni, hadd legyen rosszabb. Ők nagyon jól szórakoznak, közben nem is sejtik, hogy nekem milyen lehet.


2012. márc. 2. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Voltál gondolom vérvételen.Ott nem mondtak valamit,vagy az orvos?Biztosan van rá valami gyógyszer,hogy a férfihormonokat elnyomják :(

Sajnos a mai világban már akkor kiközösítik az embert,ha nem a legújabb divat szerint öltözik.

Nálunk az osztályban volt egy értelmi fogyatékos,egyedül én barátkoztam vele,ez a mai napig tart,már 20 éve.

Eltudom,de csak eltudom képzelni mit érzel.

2012. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már 10 éve járok orvoshoz, rengeteg kezelésen meg vizsgálaton voltam, de amit tudnak mondani, hogy szedjek fogamzásgátlót, mert akkor egy fél után talán kevesebb nő, de elmúlni nem fog, és szedjem ki folyton. A másik meg, hogy nincs rá gyógyszer, és mindenki csak azt mondja, hogy fogadjam el magam ilyennek. De hiába sikerülne is, mások attól még nem fognak és ez zavar a leginkább.
2012. márc. 2. 16:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Olyan helyeken is szőrös vagy, amik mindig láthatóak? Mert én is férfias szőrzettel rendelkezem, annyi szerencsével, hogy sem az alkaromon sem az arcomon nem annyira vészes. A lábamat és a hasamat is szexy fekete göndör szőr borítja, a derekamon is van, meg a nyakam alatt, de ezek általában takarásban vannak. Tesi órán, mikor át kellett öltözni, mindig elém állt a barátnőm, mikor én öltöztem. (Múltkor említettem neki, és ő már nem is emlékszik rá, számára ez annyira jelentéktelen volt :) )

Párszor, ha felhúzódott a felsőm, volt, hogy szóvá tették "De szőrös a hasad". Ez a néhány alkalom meg is maradt bennem, ma is élénken vissza tudom idézni, de ennél több szerencsére nem volt.

Szóval hál' istennek, nekem másokkal nem volt problémám, csak magammal, de mostanra (24 vagyok) egész jól kibékültem vele. Szerencsése az eddigi pasijaimnak sem volt evvel problémája.

Ötödikben voltam először evvel dokinál, gyereknőgyógyásznál, aki elküldött mindenféle vizsgálatra, majd a végén megállapította, hogy a hormonszintem teljesen normális, "Veet-ed próbáltad már?". Azt hittem, fejberúgom, mikor közlte velem, hogy a szőke hajamhoz, fehér bőrömhöz és a 10 évemhez "teljesen normális", hogy fekete szőr nő a hasamon.


Most hány éves vagy?

2012. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Végleges szőrtelenítésen nem gondolkodtál? Na nem a kamu, IPL-es "1000 villantás semmi eredmény" eljáráson, hanem a lézeresen. Persze nem olcsó, de a legtöbb helyen részletekben is fizetheted, az aeés ha ennyire zavar, akkor mindenképp érdemes lenne. Én most arra gyűjtök :)

A barátnőm itt csináltatta: [link]

Sokszor van valamilyen kedvezmény náluk, érdemes figyelni.

2012. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
18 vagyok. 11 éves korom óta járok vele orvoshoz, de eddig nem tudtak csinálni semmit. Véglegesen már gondolkozom, de az a baj, hogy nagyon sokba kerül, ráadásul egy helyen több alkalommal kell csináltatni, nekem meg mindenhol nagyon nő. A talpamon és a tenyeremenen kívül mindenhol. :(
2012. júl. 23. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 37 éves vagyok. Nekem is megállapitották a dokik h. nincs hormonbajom, ennek ellenére szinte mindenhol van rajtam szőr. Szakkállam is.. Gondolhatod min mentem én is keresztül.

Most jutottam el oadáig h. gyüjtöttünk pénzt a férjemmel a végleges szőrtelenitésre. Szerencsére elég kedvezményes áron sikerült is. Nem mondom h.nem fáj mikor csinálja de nagy megkönnyebbülés miután kiperegnek az elhalt szálak mert hetekig semmi. 3 kezelès volt eddig. Au utolso ápr.végén és most kezdett el visszanőlni. Hidd el megéri! Annyira jo érzés h ugy mehetek ki az utcára h nem kell naponta borotválkoznim mint egy pasinak!! A kezemen is hosszu szőr van azt szőkitem. Lábon bori mert olcsobb mint a gyanta ès nem kell mutogatni magam.

Fenekem derekam mellnél szintén szőkitem. Lehet kapni dmben szőkitőport. Amugy az aestheticaba járok én is kezelésre. Még 5 van. Azt eltűnik.. Sztem ha tudsz te is menj el ilyen kezelésre bár lehet h.hormonproblémával nem lehet mert ugyanugy visszanől majd..

Ha segithetek valamiben nyugodtan irj szivesen válaszolok.

Bocsi h.kicsit hosszu lett. G.

2012. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Náluk lehet 3 részletben is fizetni. Én is igy csináltam. Előleget kellett hagyni aztán a 3 kezelés alkalmával vittem a pénzt. Engem mindenhol zavar h.van rajtam de ahhoz milliomosnak kell lenni h.sehol ne maradjon. Nekem a szakáll volt a legrondább (tényleg olyan mint egy pasié) de van pajesz meg bajusz is de arra már nem tellett. Ha elhatározod magad rá a kezelésekkor mindenképp vigyél valami sálat v.valamit már ha arcrol van szo, mert csunya piros utána stb..

G.

2012. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Láttam, hogy boltban is lehet 70 ezertől kapni ilyen készüléket, gondolkodtam, hogy azt kéne kipróbálni, az még így olcsóbb is lenne, de mi van, ha semmit sem ér és felesleges pénzkidobás volt, amit elkölthettem volna hasznosan normális kozmetikusnál, vagy hogy is hívják őket, akik ezt csinálják. De mindenképp elmegyek majd, mert szörnyen zavar, hogy 6 éves korom óta ilyen vagyok. A zsebpénzemet is mindig erre gyűjtöttem, de gondolom az a 300 ezer is kevés lesz még rá. Arcon meg hason lenne a legfontosabb.
2012. aug. 11. 20:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen bolt izét semmiképp se vegyél! Sok rosszat lehet róla olvasni. Ha nem ért hozzá az ember, csak többet árt, mint használna. (Első voltam)
2012. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja nem, a második voltam :D
2012. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!