Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakit segitsen nekem! Vajon...

Valakit segitsen nekem! Vajon ez súlyos?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ezzel kifejezni hogy 17 éves fiu vagyok , és Multhétfőn azazz Február 27 köszörühöz nyomtam véletlen az ujjam és ( Égéssi horsolásos ) sérülésem lesz , feltetem egy képet , valojában azt szeretném kérdezni hogy Ugyanugy fogom mozgatni az ujjam ? és mennyi idő alatt fog begyógyulni?


Link a képhez : [link]


2012. márc. 4. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést félre irtam ( Égéssi horsolásos ) sérülésem LETT :) nem ( " lesz " ) :)
2012. márc. 4. 16:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg fog gyógyulni. Ezt tedd: Minden nap legalább egyszer tegyél rá egy mokás kanál vegyes virágmézet és kösd be. Ne felektsd el naponta újrakötni a mézes bekenés után. A szemed előtt fog meggyógyulni viszonylag hamar. Semmi más nem kell rá.
2012. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem látom jól a képet de nekem az a gyanúm hogy ez III. fokú égés azaz a hólyagokból nyílt seb lesz szóval egyáltalán ne tegyél rá semmiféleképpen semmit esetleg hidegvizes borogatást és holnap irány az orvos
2012. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Márvoltam vele orvosnál :) Kérdésben is benne van hogy MULTHÉTHÉTFŐN . :) azota eltelt 7 nap :) kötözés van , meg hidrogénes kezelést amitől gatyámba csurgatok már szinte annyira , fáj hogy az valami elképesztő !!! persze csak akkor fáj ha ráteszik azt a hidrogént ja és a másik hogy ugye már elkezdett ( gennyezni ) és bevan ugyebár kötve attol félek hogy holnap haleveszi a kötést ott a helyszínen hídat verek mert lefogja tépni :/ ... amugy ha gennyedzik akkor gyógyul ?
2012. márc. 4. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
elvileg jobb ha hirtelen veszi le mert azt jobban észre veszed ha óvatosan szedi le a gennyedzés pedig jót jelent mert úgy tisztítja magát a seb
2012. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!